Zamunda Torrent - Torrent Oyun İndir -Zamunda Film Dizi Program

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bütün iTunes Hataları ve Çözümleri
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Hata -1


iOS aygıtınızı iki kez daha geri yüklemeyi deneyin. Sorun hala çözümlenmiyorsa aygıtın servise gitmesi gerekebilir.

Error 3194 veya "Bu aygıt istenen geliştirme için uygun değil"
Belirtiler


iPhone, iPad veya iPod touch aygıtını güncellemeye veya geri yüklemeye çalışırken, iTunes'da "3194 Hatası" veya şu mesaj görüntülenebilir: "[aygıt adı] adlı iPad'e geri yüklenemedi. Bu aygıt istenen geliştirme için uygun değil.

İmage

Bu durum, iTunes güncelleme ve geri yükleme sunucusuyla (gs.apple.com) iletişim kuramadığında oluşur. Bunun nedeni, büyük olasılıkla güvenlik yazılımı, hosts dosyasındaki girdiler veya başka bir üçüncü taraf yazılımı tarafından iletişimin engellenmesi, yeniden yönlendirilmesi veya kesilmesidir.

Çözüm
Bu sorunu gidermek için aşağıdaki adımları uygulayın:


En son iTunes sürümünü yükleyin.
Belirli yazılım uygulamaları hosts dosyanızda bilgisayarınızın güncelleme sunucusuna erişmesini engelleyen değişiklikler yapabilir. Bilgisayarınızın Apple güncelleme sunucusuyla iletişim kurmak üzere doğru yapılandırıldığından emin olmak için aşağıdaki adımları izleyin.
Not: Bir uygulama hosts dosyanızda değişiklik yaptıysa, hosts dosyanızı düzenlemeden veya yeniden oluşturmadan önce bu uygulamayı kaldırmanız gerekebilir.
Yukarıdaki adımlar sorunu gidermediyse, geri yükleme işlemini çalıştığı bilinen Internet bağlantısına sahip başka bir bilgisayarda yapmayı deneyin.

Hata 3014


Bu hata iTunes, gs.apple.com adresine zamanında bağlanamadığında meydana gelir.

Hata 9


Bu hata, aygıt iTunes ile olan USB bağlantısını beklenmedik bir şekilde kaybettiğinde oluşur. Geri yükleme işlemi sırasında aygıtın bağlantısının elle kesilmesi durumunda oluşabilir. Bu sorun, farklı bir USB dock konektörü kablosu kullanma, başka bir USB bağlantı noktası deneme, başka bir bilgisayarda geri yükleme yollarıyla USB sorun giderme adımlarını gerçekleştirerek veya üçüncü taraf güvenlik yazılımından kaynaklanan çakışmaları ortadan kaldırarak çözülebilir.

Hata 20, 21, 23, 26, 28, 29, 34, 36, 37, 40


Bu hatalar genellikle, güvenlik yazılımı geri yükleme ve güncelleme işlemini engellediğinde oluşur. Nadir durumlarda, bu hatalar bir donanım sorunu olabilir. Hatalar başka bir bilgisayarda devam ederse, aygıtın servise gitmesi gerekebilir.

Hata 1604


Bu hata genellikle USB zamanlaması ile ilgilidir. USB bağlantı noktalarını değiştirmeyi, USB kablosu için farklı bir dock konektörü kullanmayı ve diğer USB sorun giderme adımlarını (USB bağlantısı sorunlarını giderme) deneyin. Bir dock kullanıyorsanız, dock'u atlayın ve doğrudan beyaz Apple USB dock konektörü kablosuna bağlayın. Sorun iyi çalıştığı bilinen bir bilgisayarda devam ederse, aygıtın servise gitmesi gerekebilir.
Sorun, USB'yi yalıtma sorun giderme işlemi yoluyla çözülmediyse ve başka bir bilgisayar yoksa, sorunu çözmek için aşağıdaki adımları deneyin:Aygıtı iTunes'a bağlayın, aygıtın Kurtarma Modu'nda olduğunu doğrulayın. Kurtarma Modu'nda değilse,
Kurtarma Modu'na alın.
Geri yükleyin ve hatayı bekleyin.
İstendiğinde, Tamam seçeneğini tıklayın.
Aygıt bağlıyken iTunes'u kapatın ve tekrar açın.
Aygıt tekrar Kurtarma Modu'nda şimdi tanınmalıdır.
Tekrar geri yüklemeyi deneyin.
Yukarıdaki adımlar sorunu çözmezse, iyi çalıştığı bilinen bir USB kablosu, bilgisayar ve ağ bağlantısı kullanarak geri yüklemeyi deneyin.


Hata 1600, 1601, 1602


Hata 1604 için yukarıda listelenen adımları uygulayın. Bu hata, üçüncü taraf güvenlik, antivirüs ve güvenlik duvarı yazılımlarını etkisizleştirerek, devre dışı bırakarak veya kaldırarak da çözülebilir.

Hata 1603


Hata 1604 için yukarıda listelenen adımları uygulayın. Ayrıca, .ipsw dosyasını silin, iTunes'u açın ve güncellemeyi tekrar indirmeyi deneyin. Dosya konumları için aşağıdaki İleri Düzey Adımlar > iOS yazılımı dosyasını (.ipsw) yeniden adlandırma, taşıma veya silme bölümündeki adımlara bakın. IPSW'yi orijinal kullanıcıda kaldırmak istemiyorsanız, yeni bir yönetici kullanıcıda geri yüklemeyi deneyin. Sorun devam ederse, Üçüncü taraf güvenlik yazılımı çakışmalarını ortadan kaldırın.

Hata 1611

Bu hata genellikle, güvenlik yazılımı geri yükleme ve güncelleme işlemini engellediğinde oluşur.Nadir durumlarda, bu hata bir donanım sorunu olabilir. Hatalar başka bir bilgisayarda devam ederse, aygıtın servise gitmesi gerekebilir.

Hata 13, 14, 35 ve 50 (veya -50)


Bu hatalar genellikle aşağıdaki adımlardan en az birinin gerçekleştirilmesi ile çözülür:


Doğrudan bilgisayar üzerindeki farklı bir USB bağlantı noktasını denemek dahil, USB'yi yalıtma sorun giderme işlemini gerçekleştirin.
USB sorun giderme işlemleri için aşağıdaki ileri düzey adımlara bakın.
Aygıt ile bilgisayar arasına bir USB 2.0 hub koyun.
Farklı bir USB 30 pimli dock bağlayıcı kablo deneyin.
Üçüncü taraf güvenlik yazılımı çakışmalarını ortadan kaldırın.
Kayıt defterinize bir veya daha fazla TcpWindowSize girişi ekleyerek Windows'daki varsayılan paket büyüklüğünüzü değiştiren bir üçüncü taraf yazılımı yüklenmiş olabilir. Varsayılan paket büyüklüğünüzün yanlış ayarlanmış olması bu hataya neden olabilir. Destek için, paket büyüklüğü değişikliğini yükleyen yazılımın üreticisine danışın.
Yönelticileri, hub'ları ve anahtarları atlayarak bilgisayarınızı doğrudan Internet kaynağınıza bağlayın.
Çevrimiçi olmak için, bilgisayarınızı ve modeminizi yeniden başlatmanız gerekebilir.
İyi çalıştığı bilinen başka bir bilgisayardan ve ağdan geri yüklemeyi deneyin.

Hata 2000-2009 (2001, 2002, 2005, 2006, 2009 vb.)


Bu sorunu Mac'te yaşarsanız, üçüncü taraf aygıtların, hub'ların, yedek kabloların, ekranların bağlantısını kesin, SMC'yi sıfırlayın ve sonra yeniden geri yüklemeyi deneyin. Bir Windows bilgisayar kullanıyorsanız, klavyeniz, fareniz ve aygıt dışındaki tüm USB aygıtları kaldırın, bilgisayarı yeniden başlatın ve geri yüklemeyi deneyin. Bu, sorunu çözmezse, yukarıda Hata 1604 için listelenen USB sorun çözme adımlarını ve makalelerini deneyin. Sorun devam ederse, bu, çakışan güvenlik yazılımı ile ilgili olabilir. Hata başka bir bilgisayarda ve düzgün çalıştığı bilinen USB kablosunda da görülmeye devam ederse aygıtın servise gönderilmesi gerekebilir.

Geri yükleme döngüsü (bir geri yüklemenin başarılı bir şekilde tamamlanmasından sonra yeniden geri yükleme yapılmasının istenmesi.)


USB bağlantınız ile ilgili sorunları giderin. Sorun devam ediyorsa, süresi bitmiş veya yanlış ayarlanmış üçüncü taraf güvenlik yazılımı soruna yol açıyor olabilir.
iTunes, iPhone'a bağlanamıyor çünkü aygıttan geçersiz bir yanıt alındı
Bu hata, USB aracılığıyla iletişim kurma sorunları olduğunda oluşur. Bu, yukarıda hata 13 veya 14 için verilen adımların uygulanmasıyla çözülebilir.
Referans URL