Zamunda Torrent - Torrent Oyun İndir -Zamunda Film Dizi Program

Orjinalini görmek için tıklayınız: Suburbicon'dan Fragman Sonunda Geldi
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
İmage

2014 yapımı The Monuments Men‘den bu yana ilk defa yönetmen koltuğuna ikamet eden George Clooney‘nin yönetmekte olduğu, Coen Kardeşler ve uzun senelerdir beraber çalıştığı Grant Heslov‘la senaryosunu yazdığı yeni filmi Suburbicon‘dan ilk fragman yayınlandı.
Başrollerinde Matt Damon, Julianne Moore ve Oscar Isaac‘in yer aldığı filmin bir ailenin, hanelerinde gerçekleşen eve tecavüz vakası esnasında yaşadıklarını anlatacağı biliniyor.
Ancak üretici stüdyo Paramount’un yayınladığı resmi sinopsise baktığımızda konunun bundan biraz henüz esrarengiz olduğunu görebiliriz;
Suburbicon, ucuz haneleri ve biçilmiş çimleriyle beraber huzurlu ve cennet gibi bir banliyö mahallesidir.
Aile kurmak içersinde harika olan bu yerde, 1959 seneyin yazında Lodge ailesi tam da bunu gerçekleştirmektedir.
Ancak bu huzurlu görüntünün ardında rahatsız edici bir gerçek yer almaktadır.
İyi bir eş ve baba olan Gardner Lodge, (Matt Damon) semtin hıyanet, aldatma ve şiddet dolu karanlık köşelerini keşfe çıkmak zorundadır.
Bu, çok meseleli olan insanların çok kötü kararlar vermesinin hikayesi.Fragmanı incelediğimizde Suburbicon’ın kurgusu ve müzikleriyle ön tasarıya çıkabilecek bir film olduğunu görüyoruz.
Hızlı geçişler ve kara komedinin de genellikle montaj vasıtasıyla verileceğini sezebildiğimiz fragman merkezine meseleli karakterler oturtuyor.
Daha ziyade bugünkü çağdaş insanının gerçek yüzüyle de yüzleşebileceğimiz hissini yaratan karakterlere ve fragmana bulunduran Suburbicon’ı merakla bekliyoruz.
Referans URL